Jak szybko nauczyć się podstaw języka rosyjskiego? Koniecznie trzeba sięgnąć po publikację ze strony www.taniaksiazka.pl Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa. Wydawnictwo WSiP zadedykowało go uczniom klas 3 szkół ponadpodstawowych. Książka ta sprawi, ze każdy, kto po nią sięgnie, nie będzie mógł się od niej oderwać

Podręcznik do języka rosyjskiego dla uczniów klas 3 techników i liceów “Kak raz” – ciekawa publikacja, która ułatwi naukę języka rosyjskiego

Są uczniowie, którzy pragną poznać dobrze język rosyjski, ale jednocześnie nie zamierzają zdawać egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu. Chcą tylko rozmawiać lub móc oglądać oryginalne filmy. Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne znalazło więc idealne rozwiązanie. Wyprowadziło na rynek publikację “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa“, która spełnia najważniejsze wymogi. Skupia się ona przede wszystkim na tematyce codzienności. Uczniowie mogą nauczyć się różnych słówek, które związane są z zagadnieniami, takimi jak:

  • edukacja,
  • filmy i seriale,
  • technologia,
  • życiowe sukcesy,
  • życie w stolicy Rosji,
  • kontakty międzyludzkie.

Publikacja ta jest pełna ciekawych historyjek i dialogów, które wpłyną pozytywnie na utrwalanie materiału. Młodzież będzie mogła rozwiązywać krzyżówki, układać zdania z rozsypanek wyrazowych oraz uzupełniać luki. Wyrażenia są łatwe do nauczenia się i przeczytania i nie sprawią dużych trudności osobom początkującym.

Jakie są plusy publikacji “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa“? Najpierw trzeba wspomnieć o ciekawej szacie graficznej. Następnie o treściach, które dostosowano do poziomu wiedzy osób zaczynających naukę. W książce tej opisano również zwyczaje rodowitych Rosjan. Autorzy zadbali również o to, by bardzo uzdolnieni językowo uczniowie nie nudzili się podczas lekcji. Przygotowali więc specjalne ćwiczenia.