Publikacja “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa” wprowadza uczniów w tajniki języka rosyjskiego. Ta wydana przez WSiP książka uczy, w jaki sposób posługiwać się tym językiem w życiu codziennym. Podręcznik zawiera słownictwo, które stało się popularne i powszechne. Dzięki korzystaniu z niego można znacznie poprawić swoje umiejętności. Warto to zrobić!

Podręcznik do języka rosyjskiego dla 3 klas szkół ponadpodstawowych “Kak raz 3” – publikacja, która sprawi, że nauka języków będzie bardzo prosta


Jak ważna jest nauka języków obcych w dzisiejszym świecie? Znajomość ich daje wiele perspektyw do pracy i podróży. Większość osób stawia na angielski, ale są takie osoby, dla których to za mało. Poznają oni inne języki, na przykład te z Europy Wschodniej. Przykładem może być tutaj rosyjski. Na pierwszy rzut oka wydaje się on trudny. W tej sytuacji pomogą dobre publikacje. Dzięki nim wszystkie zagadnienia okazują się niesamowicie proste. Wspaniałym wyborem jest podręcznik  “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa“, który został wydany  przez WSiP. Porusza on  tematy pozwiązane z:

  • rozrywką,
  • kontaktami międzyludzkimi,
  • technologią,
  • życiem codziennym w Rosji,
  • edukacją.

W podręczniku pojawiają się bardzo często używane wyrażenia. Młodzież pozna także rosyjską kulturę, literaturę oraz kuchnie. W zdobyciu wiedzy pomogą im ciekawe materiały dodatkowe.

Autorzy podręcznika do nauki języka rosyjskiego dla klas 3 techników oraz liceów “Kak raz” nie zapomnieli również o uzdolnionych uczniach, którzy już wcześniej rozpoczęli przygodę z językiem rosyjskim. Specjalnie dla nich opracowano pewne ćwiczenia, w których mogą się sprawdzić. Atutem publikacji są dobrze wyglądająca szata graficzna i ciekawie przedstawiona treść. Uczniowie mogą słuchać nagrań, rozwiązywać zadania lub uczyć się za pomocą infografik. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.