Czy istnieje interesujący podręcznik do języka rosyjskiego? Oczywiście, że tak. Dowodem na te słowa jest pomoc naukowa “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa” (https://www.taniaksiazka.pl/kak-raz-jezyk-rosyjski-podrecznik-liceum-i-technikum-klasa-3-szkola-ponadpodstawowa-p-1543273.html). Wydało ją Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne w wielu nakładach. Publikacja jest dedykowana uczniom, którzy niedawno zaczęli zapoznawać się z językiem rosyjskim.

Podręcznik do nauki języka rosyjskiego  dla trzecich klas liceów i techników “Kak raz” Liceum i technikum – publikacja, która uczy na temat Rosji oraz zwyczajów jej mieszkańców
Nauczyć się języka obcego można w każdym wieku. Nie ma dobrego lub złego czasu. Fakt, im wcześniej się zacznie, tym lepiej. Jednakże nic złego się nie stanie, jeśli zasady danego języka pozna się w życiu dorosłym. Mnóstwo osób dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy osiągnęło swój cel. Miały również dostęp do dobrych publikacji lub kursów. Jedną z ciekawszych jest publikacja “Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa“. Pomoże on początkującym. Autorzy wyjaśnili wszystko krok po kroku. Dali młodym ludziom okazję do nauczenia się fajnych wyrażeń, i poprawnego czytania cyrylicy. Zadania pomagają poszerzać umiejętności. Rozdziały poruszają różnego rodzaju codzienne sytuacje, co sprawnie wpływa na proces uczenia się. W książce pojawiają się ciekawe przykłady.

Podręcznik do nauki języka rosyjskiego “Kak raz3” przeznaczony został uczniom klas 3 liceów oraz techników. Poznają oni słownictwo związane z takimi aspektami, jak:

  • technologia,
  • edukacja
  • życie codzienne,
  • rozrywka,

Książka dzieli się na 7 rozdziałów. Każdy z nich skupia się na jakimś zagadnieniu z życia codziennego. Młodzież pozna wyrażenia związane z sukcesami.. Wszystkie tematy przedstawiane są w interesujący sposób. Autorzy nie zapomnieli również o osobach, które bardzo dobrze radzą sobie z językiem. Uczniowie ci sprawdzą swoje siły w trudnych ćwiczeniach dodatkowych.

rosyjski, szkoła ponadpodstawowa, podręcznik, liceum, technikum